10 טיפים איך לבחור חברת אחסון לאתר וורדפרס

10 טיפים איך לבחור חברת אחסון לאתר וורדפרס

היום נדבר על איך כדאי לבחור חברת אחסון לאתר אינטרנט

  1. זמינות – קודם כל זמינות 24/7 , לא הייתם רוצים שהאתר לא יהיה פעיל עקב תקלת שרת או כל דבר אחר , חשוב מאוד שתמיד יהיה צוות שיוכל לטפל בו , במיוחד אם זה חנות מסחר, תקלה עם לקוחות יכולה לגרום להפסד כספי גדול.
  2. שירות – עד כמה חברת האחסון שלך יתנו לך שירות מעבר למה שמצופה, כגון עזרה עם תקלות באתר, העברת אתר, סריקה של נפילות או אבטחה. ישנם חברות שלא נותנים שירות בזה והעלות היא לא קטנה.
  3. אבטחה – עד כמה רמת האבטחה של שרתי האחסון, האם המידע שאני שומר שם לא יגיע לידיים זרות, האם חבילת האחסון שלך כוללת תעודת SSL .
  4. זמן תגובה – אנחנו יודעים שגוגל לא אוהב אתרים איטיים במיוחד לא לקוחות, שזה הגורם הראשי לנטישה, בדקו האם האתר נטען די מהיר.
  5. מיקומי שרתים – האם השרת נמצא פיזית בישראל או השרת בחו"ל, לפעמים מוכרים לנו אחסון בישראל ואז אנחנו בטוחים שזה יהיה מהיר אבל בפועל לא כי השרתים יושבים בחו"ל, יכול להיות חברה שמוכרת גם אפשרות של שרת באזור אירופה אבל עדיין יהיה מהיר יותר, ולכן חייב לבדוק זאת.
  6. גיבוי – האם חברת האחסון נותנת לך גיבוי לאתר ? כמה ימים אחורה ? האם שירות זה כולל את החבילה או בנוסף . לא הייתם רוצים לאבד אתר בגלל שאין שירותי גיבוי.
  7. סוג השרת – האם השרת הוא מסוג לינוקס או ווינדוס, חשוב לבדוק קודם מה יותר מתאים למערכת האתר שלכם.
  8. בחירת חבילה – חייב לעשות מחקר לפני שיוצאים לדרך, מה גודל האחסון שאני צריך ? מה מהירות האחסון? איזה פאנל ניהול החברה מציעה לנו ועוד'.
  9. התקנות – האם החברת אחסון נותנת לנו שירות התקנה מהירה , לדוגמא נרצה להתקין מערכת ניהול תוכן מסוג וורדפרס עבור בניית אתרים בוורדפרס
  10. המלצות – כן המלצות זה דבר מאוד חשוב, חפשו ברשת או שאלו בפורמים על לקוחות שכן משתמשים בשירותים האלו.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email